Icoone

Co to jest Icoone?

Icoone to najnowsza opatentowana technologia, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej, przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.


Oto efekt systematycznej pracy, połączenia Icoone oraz CoolTech , uzupełnieniem jest elixir ujędrniający do smarowania w codziennej pielęgnacji , wykonany i dostępny u nas. Zdjęcia wykonane tradycyjnym aparatem , nie telefonem. Brzuszek naszej klientki robi wrażenie 💪💪 .

Dlaczego należy wybrać zabieg Icoone?

Icoone jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

  • walczących z nadwagą i cellulitem,
  • mających problem z luźną skórą,
  • bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowaną tkanką tłuszczową, oporną na dietę i ćwiczenia fizyczne,
  • pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga
  • po liposukcji
  • mających bóle mięśni, bóle pleców i karku
  • kobiet po porodach

Jak wygląda zabieg Icoone?

Niezwykle przyjemny i efektywny icoone trwa od 40 do 60 min. Zwykle cykl składa się z 10-15 sesji. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy 10 minutowe programy lokalne, które ukierunkowane są na problem pacjenta i konkretną strefę zabiegową.

Icoone Warszawa, dlaczego należy wybrać nasz zespół?

Jesteśmy doświadczonym duetem. Tworzymy przyjazne miejsce dla osób ceniących efektywność, innowacyjność ale również proste i sprawdzone metody. Naszym celem jest skuteczny efekt zabiegowy.

Kierujemy się etyką, której tak brakuje w biznesowej walce. Wierzymy w doświadczenie ludzi którzy z pasji tworzą produkty, których używamy .

Większość zabiegów opieramy na własnych, unikatowych protokołach, które są połączeniem nauki, fizjologii oraz naszej wieloletniej pracy w zawodzie.